Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerine Mektup.Yaz Kur’an Kursu Velilerine Mektup

Yazar 2 Yorum 861 views

Yaz Kur’an Kursları başladı.Camiler çocuklarla doldu taştı.Camilerimiz Çocuklarla şenlendi.Kur’an Kursları da yine çocukların katılımıyla coşku içinde eğitim vermeye başladı.

Yaz tatiline giren öğrencilerin tatil yapmadan camilere ve Kur’an Kurslarına koşmaları takdire şayan bir durumdur.Öğrencilerimize  tebrik ve teşekkürlerimizi sunacağımız,bir mektup hazırladık.Aynı şekilde bu öğrencilerimizin anne ve babalarına da tebrik ve teşekkürlerimizi iletmeyi bir mektupla sağladık.

Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerine Mektup

 

‘ Sizin en hayırlınız Kur’an-ı öğrenen ve öğreteninizdir.’

Hadis-i Şerif

 

 

Sevgili öğrencim ,Arkadaşlarının pek çoğu tatilini sadece oyun oynayarak geçirirken, sen ;kursumuza gelerek,faydalı bilgiler öğrenmeyi,Kur’an-ı Kerimi öğrenmek  ve okumak için gayret etmeyi tercih ettin.Bu tercihinden dolayı seni tebrik ederim.

 İki ay boyunca birlikte birçok değerli bilgiyi eğlenerek öğreneceğiz inşaallah.Bu iki ayın sonunda çok kazançlı olduğunu fark edeceksin.Kursumuza Hoş geldin.

 

 

 

Yaz Kur’an Kursu Veliye Mektup

‘Hiçbir anne baba evladına iyi bir terbiye ve   güzel ahlaktan daha değerli bir miras bırakmış olmaz’

Hadis-i Şerif

Değerli Velim; Kötülüklerin yağmur gibi yağdığı bir zamanda ,Çocuklarınızı sevgi içinde milli ve manevi değerlerimizi öğrenebilecekleri,Rabbimizin Kelamı Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerimle tanışacakları bu kurslarımıza gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.Rabbim emanetlerinizi hakkıyla yetiştirmeyi nasip eylesin.

Kur’an Kursu Öğreticisi

……………………………………

Bu mektupları renkli fotokopi kağıtlarına baskı yaptırıp,rulo şeklinde sardık.Renkli kurdelalarla bağlayarak kursun ilk gününde öğrencilerle velilerimize ulaştırdık.Velilerimizden olumlu geri dönüşler aldık.

Aşağıdaki PDF linkinden mektuplara ulaşabilirsiniz.

öğrenciye -veliye mektup

 

 

Öğrenciye mektup
Etiketler
« Önceki konu

2 Yorum

  1. 4-6 Yaş Yaz Kur’an Kursu Haftalık Ders Programı 2.Hafta – 4-6 Yaş Dünyası

    […] Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerine Mektup.Yaz Kur’an Kursu Velilerine Mektup […]

Yorum yaz