Okul Öncesi İlk Gün Hediyeleri

Yazar Yorum Yap 689 views

Çocuklar hediyeye bayılırlar.Çocuklar küçücük şeylerden mutlu olabildikleri için , mutlu etmek çok kolay. Çocukların kalbini ilk günden kazanmak istiyorsanız onlar için  okul öncesi ilk gün hediyeleri hazırlayabilirsiniz.

Öğretmenler ,Okul öncesi ilk gün hediyeleri ile hem sınıfa güzel bir giriş yapmış olur hem de bu küçük hediyeler sayesinde çocukların sempatisini kazanabilirler.Okul öncesi hediyelerini kendiniz hazırlayabilir yada cüzi miktarlarda hediyeler alabilirsiniz.. Çok ucuz fiyatlarla da güzel hediyeler alabilirsiniz.

Süslü bir paket şeker

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Çocuklar şekere,çikolataya,lokuma bayılırlar. Çocukları mutlu etmek için bir parça olmak kaydıyla şeker dağıtabilirsiniz. Bu şekerleri istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Süslü bir kutu içinde,yada bir tülle süsleyerek küçük hediyeler halinde dağıtabilirsiniz.Görseldeki gibi nbir çanta içinde de sunabilirsiniz.

Kardan Adam Eti Puf

İkramlık hediyelerden devam edelim.Eti Puf’u  çocuklar severek yiyorlar. Fazlası elbette zararlı ancak her çocuk için bir Eti Puf satın alabilirsiniz. Eti Puf’u sade bir şekilde vermek yerine kardan adam şekline getirebilirsiniz.ya da farklı bir hayvana dönüştürebilirsiniz.. İsterseniz farklı şekillerde de süsleyebilirsiniz.(Burada birkaç eti puf kullandık,kardeşiyle paylaşabilir yada arkadaşıyla paylaşabilir.)Amaç; çocukların dikkatini çekmek ve onları mutlu etmek.

Okul Öncesi Kış Etkinliği<<<Etkinliğin yapılışı için tıklayınız

 Ponpon Oyuncaklar

Görüntünün olası içeriği: çiçek

Okul öncesi ilk gün hediyesi  olarak hazırlayabileceğiniz  rengarenk ponponlardan sevimli oyuncaklar yapabilirsiniz.Tavşan,kardan adam,civciv vs. sevimli mi sevimli minik ponpon oyuncaklar .çocuklar çok sevecekler.

Okul Öncesi Karne Hediyesi<<<Etkinliğin yapılışı için tıklayın

Sevimli Balonlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

Çocuklar balonları çok sever.Okul öncesi ilk gün hediyesi  olarak hazırlayabileceğiniz etkinliklerden bir tanesi de sevimli balonlar olabilir.Balonları şişirip çeşitli hayvanlara dönüştürebilirsiniz.

Tavşan Kutu

Otomatik alternatif metin yok.

Tavşan şeklinde bir kutu da okul öncesi ilk gün hediyesi olabilir.İçine sürpriz bir çikolata ,balon vs koyularak öğrencilere hediye edilebilir.

Öğrenciye Mektup

Otomatik alternatif metin yok.

Çocuklar okula büyük kaygılarla başlar.Bir yanda heyecan bir yanda stres gelir okula ilk gün.İçlerini ferahlatacak bir mektup iyi bir okul öncesi ilk gün hediyesi olabilir.Yazdığınız mektupları süsleyerek öğrencilere hediye edebilirsiniz.

Okul Öncesi İlk gün Etkinliği Öğrenciye Mektup<<<tıklayın

 

 

 

Etiketler

Yorum yaz