Ramazan Pano Yazı Şablonu – Fener

Yazar Yorum Yap 430 views

Evlerimizde Ramazan hazırlıkları sürerken, özellikle çocuklarımızın ilgisini üzerine çeken Ramazan köşeleri, hazırlıkları da yapabiliyoruz. Ramazan köşelerinde çocuklarımızla birlikte hazırlamanın da çocuklar üzerindeki etkisi ve çocukların olaya karşı merakı daha çok artacaktır.

Evde Ramazan köşesi hazırlıklarına çocuklarımızı dahil etmek amacıyla renksiz Fener kalıp kullanarak Hoş geldin ey Ramazan yazı şablonu hazırladık. Harfleri tek tek çocuklarımız boyayabilir kesebilir asmaya yardım edebilir. Okuma yazma bilen çocuklarımız için doğru harfleri bir araya getirme etkinliği şeklinde olabilir. Yine okul öncesi çocuklar için yazı bir yere yazılıp çocukların aynısını şablonlarla tamamlaması beklenebilir.

Evde Ramazan köşesi hazırlama Fikri çocuğum sorulmalıdır mekanı beraber belirlenebilir. Evimizde hazırladığımız bu Ramazan köşesinde nelerin yapılması gerektiği ya da neleri yapmak istediğinize dair çocukların fikirleri alınabilir. Ramazan köşesi yapma sebebi konuşulabilir.

Ramazan köşesi pano yazı şablonu kalıplarını sizlerle de paylaşmak istiyoruz dilerseniz renksiz çıktılar alıp kendiniz renklendirerek ya da Renkli A4 ya da renkli fon kartonları üzerine yazdırarak çıktı alıp kullanabilirsiniz. Çocuklarımızın renklendirmesi ya da üzerine resimler yapması da bir tercih olabilir.

Yorum yaz