Cami ile İlgili Boyama Etkinlikleri

Yazar Yorum Yap 939 views

Camiler birlikte ibadet ettiğimiz en kutsal mekanlarımızdır.Camiye gitmek bizi rahatlatır Cami ile buluşmak bizi dinlendirir, camiler hep birlikte namaz kılıp dua ettiğimiz ibadet yerleri dir.

Çocukların camilere gidebilmesi camileri ve cami içindeki bölümleri öğrenebilmesi önemlidir. Camideki o güzel atmosferi yaşamaları gerekir.çocuklarımıza camilere karşı bir sempati beslemelerini Camiyi sevmelerini sağlayacak aktiviteler yapmak gerekir.

Çocuklar için camilerle ilgili boyama sayfaları hazırladık.

Böyle bir boyama sayfası ile çocuklarımıza ezan okunurken okunacak duayı öğretmiş olabiliriz.

Böyle bir boyama sayfası ile çocuklara cami ezan bağlantısı hakkında bilgi verebilir sana karşı saygılı davranmamız gerektiği öğretilebilir.

Arkası sert kartona yapıştırılarak kart haline getirilip çocukların odasında kalabilecek 1 etkinlik olarak kullanabileceğimiz ezan okunurken okunacak dua etkinliği

Cami ile ilgili boyama sayfası

Çocuklar için cami ile ilgili boyama sayfası

Yaz kursu cami boyama sayfası

Çocuklar için Kabe ile ilgili boyama sayfası
Namaz kılarken kıbleye yöneliriz kıblemiz Kabe dir Kabe Mekke’de dir.

Kıblemiz Kabe dir Kabe Mekke’de dir. Kabe ile ilgili boyama sayfası.

4 6 yaş Kuran Kursu etkinlikleri, 4 6 yaş cami boyama sayfası, cami ile ilgili boyama sayfaları, ezan ile ilgili boyama sayfaları, ezan duası etkinliği, Kabe boyama sayfası, çocuklar için Kabe boyama sayfası olarak bu boyama sayfalarından istifade edilebilir.

 

Etiketler

Yorum yaz