15 Temmuz Pano Çalışması

Yazar Yorum Yap 734 views

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi günü yediden yetmişe bütün halkımızın hem şehitlerimize minnetle dualar göndereceği,hemde büyük bir zafer olarak düşünmesi gereken özel ve değerli bir gündür.

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi günü pano etkinliği

Okullarda ve Kur’an kurslarımızda 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi zaferi kutlamak amacıyla çeşitli etkinlikler,15 temmuz faaliyetleri,15 temmuz etkinlikleri,okul öncesi 15 temmuz etkinlikleri,4-6 yaş 15 temmuz etkinlikleri olarak çeşitli programlar düzenlenir.

15 Temmuz etkinlikleri

15 Temmuz etkinlikleri çerçevesinde okullarda yada Kurslarda 15 Temmuz şiirleri okunur,15 temmuz ile ilgili boyama sayfaları boyatılabilir.Sınıf milli bir bayram havasında süslenip hazırlanabilir.Çocuklara 15 Temmuz ve önemi ile ilgili bilgiler verilebilir.

15 Temmuz şehitlerini unutmayacağız

15 Temmuz etkinlikleri kapsamında bizler de sınıfımızda bir pano hazırladık.15 Temmuz Pano çalışmamıza ait görselleri ve kalıplarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

15 Temmuz şehitlerimiz
15 Temmuz Pano etkinliğimizde 15 Temmuz Demokrasi şehitlerimizi isimleriyle anmak istedik.Şehitlerimizden bazılarının isimlerini panomuza aştık ve bütün şehitlerimizi rahmetle andık Fatihalar okuduk .
15 Temmuz şehitlerinin isimlerine ait görselleri etkinliklerinde kullanmak isteyenler için paylaşmak istiyoruz.

Etiketler

Yorum yaz