Ramazan Hatırası Afişi

Yazar Yorum Yap 373 views

Ramazan ayı ile ilgili etkinlikler hazırlarken,bir Ramazan Köşesi oluşturup bu Ramazan köşesinde çocuklarla Ramazan’ı bize hatırlatan şeyler hakkında sohbet edebiliriz.Bir Ramazan Hatırası Afişi hazırladık.Bu afişte de yine Bize Ramazan Ayını hatırlatacak görseller kullandık.

Ramazan ayı ile ilgili terimleri çocuklara öğretirken yada Ramazan Ayı ile ilgili terimleri çocuklar bize sorduğunda sorularını sabırla dinleyerek geçiştirmeden en güzel ifadeleri kullanarak açıklarız.Ve görsellerle yada davranışlarımızla örneklendiririz.

Biz de Ramazan Hatırası Afişi ni çeşitli Ramazan etkinlikleri yada bize Ramazan ayını hatırlatacak görseller kullana RSS ak hazırlamak istedik.Ramazanda Kur’anı daha çok okuruz,cemaatle teravih namazı kılarız.İftar yaparız,sevgi ve barış içinde oluruz, bol bol dua ve ibadet ederiz vs. gibi ifadeleri görsellere döktük.Afişte her harfin altına bir görsel kullandık.Çocuklarla birlikte afişimizi boyarken bir RAMAZAN sohbeti oluşturmak için bu görseller iyi bir fırsat oluşturacaktır.Ramazan hatırası afişine ait görselleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.Ücretsiz indirebilirsiniz.

Etiketler

Yorum yaz