Kurban Bayramı Etkinlik Örnekleri

Yazar 1 Yorum 876 views

Kurban bayramı yaklaşırken,çocuklarla yapılabilecek etkinlik örnekleri araştırdık.Bu etkinlikleri sizlerle paylaşmak istedik

Böyle bir görsel kullanarak kurban bayramı tebrik kartı oluşturabilirsiniz.Yada sevdiklerimiz için hazırladığımız bir hediye üzerine bir etiket olarak kullanabiliriz.

Yine böyle bir görseli de kurban bayramı tebrik kartı olarak kullanabilir yada herhangi bir etkinlik üzerine etiket olarak yerleştirebiliriz.

Böyle bir görseli kalıp olarak kullanıp keçe yada eva kullanarak bir kutlama kartı hazırlayabiliriz.Yada boyayıp sert kartona yapıştırarak kartondan bir kutlama kartı hazırlayabiliriz.Yada aynı görselle bir koyun kukla ile bayram kutlama kartı oluşturabiliriz.


Böyle bir görseli boyayarak bir kutlama kartı oluşturabiliriz.Görseli küçülterek boyayıp,dil çubuklarına takarak ya da çöp şiş kullanarak hazırlayabiliriz.

 

Böyle bir inek maketi sevimli bir kutu hazırlayabilir.İçine minik hediyeler koyarak minik yürekleri sevindirebiliriz.Aynı zamanda da bir bayram kutlama kartı hazırlamış oluruz.

Böyle bir boyama sayfası boyayıp kurban bayramıyla ilgili kısaca bilgi verebiliriz.Erkek çocuklara boyatılabilir.

Aynı görsel kız çocuklara boyatılabilir.

Böyle bir koyun maketi kutu da güzel bir fikir oluşturabilir.

BENZER YAZILAR

Kurban Bayramı Tebrik Kartı Örnekleri>>>Tıklayınız

Etiketler

1 Yorum

Yorum yaz