Kandilde Neler Yapalım ?Boyama Sayfaları

Yazar Yorum Yap 518 views

Manevi baharımız üç aylar. Üç aylara çok şükür ki kavuştuk. Ve çok şükür ki ilk Kandilimiz i de yaşıyoruz . Regaib Kandili …

  Kandillerimiz bizim geleneğimizde çok değerli gün ve geceler olarak bizlere aktarılmıştır.Bizler de bu gün ve geceleri en güzel şekilde ihya etmeye gayret gösteriyoruz .

Bu değerli gecelerimizi çocuklarımıza en güzel şekilde ve hatta süslü cümlelerle anlatıp, yaşadığımız mekana o manevi coşkuyu yansıtarak, yaptığımız ibadetlere,iyiliklere ve Salih amellere onları da ortak etmemiz gerekir.

Çocuklarımızla bu manevi coşkuyu paylaşmak çok önemlidir. Bu anlamlı geceleri , verimli geçirmek ve çocuklarımıza örneklik ve rehberlik etmek, yaşayan değerlerimizi sürdürebilmekte fayda sağlayacaktır.

Bugünkü etkinliğimiz değerler eğitimi sayfasından… Çocuklar için hazırlanan Kandilde neler yapalım? başlıklı, kandil feneri görseli ile oluşturulmuş boyama sayfaları.

  Sitemizde bu güzel boyama sayfalarını sizlerle paylaşmak istedik.Hazırlayan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

  Kandilde neler yapalım boyama sayfalarını çocuklarınıza boyatıp kestirerek ipe geçirip odanızda bir köşeye asabilirsiniz.Yada yine boyayıp kitapçık haline getirebilirsiniz.

 

Yorum yaz