İstiklâl Marşı’nın Kabulü Taç Etkinliği – Korkma

Yazar Yorum Yap 175 views

12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü kutlamalarına coşkuyla devam ediyoruz. İçimizdeki bayrak sevgisi İstiklal sevgisi coştukça coşuyor. Çocuklarımıza kurtuluşun istiklalin egemenliğin bayrak sevgisinin önemini anlattıkça anlatıyoruz.İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un ne kadar vatansever Bir Müslüman olduğunu akıllı ve ne büyük bir şair olduğunu vurguluyoruz.

Çocukların Mehmet Akif ersoy’u bilmesi ve sevmesi bizler için çok değerli. Bu nedenle hazırladığımız etkinliklerde mutlaka Mehmet Akif ersoy’u anıyoruz anlatıyoruz. Fatihalar yolluyoruz. İstiklal Marşı’nın kabulü ile ilgili hazırladığımız boyama sayfaları ve kutlama kartı şablonlarını sizlerle de paylaşmak istiyoruz.

Marşı’mızın kabulü kutlu olsun. Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi Rabbim bir daha bu millete İstiklal marşı yazdırmasın. Bayrağımız dünya döndükçe dalgalansın. Amin

Çocuklarımızla istiklal Marşı’nın kabulü kutlaması olarak üzerinde Mehmet Akif Ersoy ve şanlı türk bayrağımızın da olduğu korkma yazılı bir taç hazırladık . Sizlerle de paylaşmak istiyoruz.

Yorum yaz