Harflerin Başta , Ortada ve Sonda Yazılışları İle İlgili Çalışma Sayfaları

Yazar Yorum Yap 524 views
Kur’an harflerinin başta ortada ve sonda yazılışları ile ilgili çalışma sayfaları çocukların Kur’an harflerinin tanımalarında yardımcı olacaktır.
Kur’an harfleri başta ortada sonda yazılışları
Kur’an harfleri etkinliği
Okul öncesi Kur’an eğitiminde Çocuklar Kur’an harflerini öğrendikten sonra harflerin başta ortada ve sonda yazılışları nı öğrenir ve daha sonra harekeli okuyuşları geçerler.
Harflerin başta ortada sonda yazılışları ile ilgili etkinlik
4-6 yaş Kur’an kursu Kur’an eğitiminde çocuklar harekeli kelime okunuşlarına geçtiklerinde harflerin başta yazılışlarına ortada yazılışlarıyla ve sonda yazılışları ile karşılaşırlar. Burada harfleri tanımakta zorluk çekerler.
Kur’an eğitimi etkinliği harflerin başta ortada sonda yazılışları
Çocukların kelimeleri okumakta zorluk çekmeleri için harflerin başta yazılışlarını iyi bilmeleri gerekiyor ayrıca ortada yazılışlarını tanımaları sondaki hallerini bilmeleri gerekiyor. Bunu da eğlenceli çalışma sayfalarıyla daha kolay öğrenecekleri ne düşünüyorum.
Harflerin başta ortada sonda yazılışları
Okul öncesi Kur’an öğrenimi etkinlikleri olarak yapabileceğimiz bu çalışma sayfalarından Çocuklar Kur’an harflerinin başta yazılışlarına ortada ve sonda yazılışlarını eğlenerek öğreneceklerdir.
Harflerin başta ortada sonda yazılışları
Kur’an harfleri çalışma sayfaları
Kur’an harflerinin başta ortada sonda yazılışları ile ilgili çalışma
Etiketler

Yorum yaz