Harf Evi . Kur’an Harfleri Şablonları

Yazar Yorum Yap 525 views

Çocuklar için çok güzel bir materyal ile karşınızdayız. Ben bu harf evlerini çok sevdim. Evinizde yada sınıfınızda bir köşeye kondurabileceğiniz renkli güzel Kur’an harfleri şablonları hazırladık.

Çocukların dikkatini çekecek renklerle hazırlanmış olan harf evi Kur’an harfleri şablonlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Eminim bu şablonlarla çocuklar Kur’an harflerini daha eğlenceli bir şekilde öğrenecekler.

Harf evi Kur’an harfleri şablonlarını çeşitli şekillerde kullanabiliriz.Çocuklarla toplu okumalar için bir pano haline getirip sınıfımızın ya da evimizin bir köşesine asabiliriz.

Kur’an-ı Kerim derslerinde hazırlayacağımız oyunlarda da bu harf şablonları ndan istifade edebiliriz.

Kur’an harfleri şablonlarına çeşitli şekillerde çıkarabilirsiniz büyük boyutlarda ya da küçük kartela şeklinde. Her şekilde bu kartlardan çok istifade edebileceğimiz kesin.

Öğretmenlerimiz ve Kur’an kursu öğreticileri miz için ellerinde bulunması gereken materyaller arasında sayabileceğimiz bir şablon oldu.

Bu sevimli harf şablonlarını sizler de yeni fikirler üreterek daha faydalı ve daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Kur’an eğitimi görsel algı yeteneğini dayalı bir eğitim olduğu için harf evi Kur’an harfleri şablonları öğrenimi kolaylaştıracaktır.

Yorum yaz