Enerji Tasarrufu Haftası İle İlgili Etkinlik

Yazar Yorum Yap 925 views

Okul öncesi enerji tasarrufu haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilerle birlikte bir çok farklı. Etkinlik yapılabilir.

4-6 yaş Kur’an kursu değerler eğitimi konularından biri olan israf konusu ile alakalı olarak yapılan bir etkinlik yine enerji tasarrufu haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenebilir.Değerler eğitim i israf konusu ile ilgili olan yiyeceklerin ve içeceklerin israf edilmemesi,zamanın israf edilmemesi,enerjilerin israf edilmemesi konuları önceliklidir.

Enerji tasarrufu haftası ile ilgili etkinlikler için hazırlanan etkinliklerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Enerji tasarrufu haftası ile ilgili bir boyama sayfası hazırladık ve elektrik tasarrufu ile ilgili olarak da bir taç hazırladık.Okul öncesi enerji tasarrufu haftası etkinlikleri görselleri aşağıdadır.

Etkinliklere ait görsel kalıpları aşağıdadır.

 


Enerji tasarrufu haftası etkinlikleri, enerji tasarrufu haftası boyama,okul öncesi enerji tasarrufu haftası etkinlikleri,4-6 yaş enerji tasarrufu haftası etkinlikleri, değerler eğitimi israf ile ilgili boyama,değerler eğitimi israf etkinliği gibi konularda bu görseller kullanılabilir.

Etiketler

Yorum yaz