Çocuklar İçin Dua ve Sure Ezber Takibi Dua Treni

Yazar 1 Yorum 1.093 views

İlkokullarda din kültürü dersi,camide yaz kurslarında veya 46 yaş Kuran kurslarında dua takip çizelgeleri öğrenciler hangi sure ve dua iyi öğrendiğini takip edebilmesi açısından eğlenceli bir takip çizelge oluşturulmasına yardımcı olur.

sure ezber sırası sure ezber çizelgesi dua ezber takibi için yararlanılabileceğini düşündüğümüz bir dua takip çizelgesi olarak hazırlanan dua treni,sure takip çizelgesi olarak hazırlanan süre treni şeklinde hazırlanmıştır.

Çocuklar için dua takip çizelgeleri, çocuklar için ezber takip çizelgesi, olarak kullanabileceğimiz, özellikle erkek çocuklarının ilgisini çekebilecek bir dua takip çizelgesi dua treni.

biz çocuklar için dua takip çizelgelerini renkli kağıtlara yapıştırarak günlük ezber takipleri sırasında her okulda öğrendiği sureyi boyayarak tamamlamasını hedefledik. Daha önceki yazımızda kızların ilgisini çekecek çiçek modelinde bir dua takip çizelgesi hazırlamıştık.

Hazırladığımız dua takip çizelgelerini renkli kartonları yapıştırarak dua takiplerini kolaylaştırmış olduk. Bunlarla ilgili görselleri paylaşmak istiyoruz.

Dua takip çizelgesi Görsellerine ait kalıplarımızı paylaşmak istiyoruz.

Dua takip çizelgesi, ezber takip çizelgesi, çocuklar için dua takip çizelgesi, çocuklar için ezber takip çizelgesi, sure ezber sırası gibi konular için kullanılabilir.

 

Etiketler

1 Yorum

Yorum yaz