12 Mart İstiklal Marşı’mızın Kabulü İle İlgili Boyama ve Etkinlikler

Yazar Yorum Yap 599 views

Okul öncesi eğitimde ve okul öncesi din eğitimi alanında 4 6 yaş Kur’an kurslarında çocukların milli değerlerimizi öğrenmeleri bizler  için önemlidir. 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ile ilgili öğrencilerle çeşitli etkinlikler yapılarak İstiklal marşı şairimiz ,milli şairimiz  Mehmet Akif Ersoy hakkında bilgi verilerek İstiklal Marşı’mızın ilk iki kıtası çocuklarla birlikte okunabilir.

Çocuklara İstiklal marşı’mızı ezberleme yarışmaları düzenlenebilir. İstiklal marşı’na karşı saygı göstermemiz gerektiği İstiklal Marşı’mızın bayrağımıza saygı olduğunu çocuklar öğrenir.

12 Mart İstiklal Marşı’mızın kabulü ile ilgili yapılacak etkinlikler için kullanılabilecek çeşitli boyama sayfaları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

12 Mart İstiklal Marşı’mızın kabulü ile ilgili etkinlikler arasında hazırlanabilecek rozetler için çeşitli rozet şablonları paylaşmak istiyoruz.

İstiklal Marşı’mızın kabulü ile ilgili boyamalar, 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ile ilgili etkinlikler, 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ile ilgili boyamalar, 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü, Türk bayrağı boyama, gibi konularda boyama sayfalarından yararlanılabilir.

Etiketler

Yorum yaz