KURSUMUZ ÇİÇEK AÇTI PANO YAZISI – RENKSİZ

Yazar Yorum Yap 369 views

Yaz Kur’an kurslarımız camilerimiz ve Kur’an kurslarımızda başlıyor. Pek çok Müslüman kur’an-ı Kerim’i çocukluğunda camilerdeki açılan yaz kursları ile öğrendiklerini dile getirirler. Bazı insanlar camideki geçirdiği o güzel huzurlu dakikaları hiç unutamadığın anlatır. Kimileri orada öğrendiklerini hiç unutmadığını elini bilgilerinin orada temellendiriniz dile getirir.

Bu nedenledir ki erken yaşta kur’an-ı Kerim eğitimi değerler eğitimi insanlar için çok değerlidir. Pek çok aile çocuğu’nun yaz kurslarına camilere gönderirler. O güzel atmosfer içinde olmalarını isterler. Bu bu gayret ve istek doğrultusunda kurslarımızda Kur’an kursu öğreticileri miz camilerimizde imam müezzin gibi Cami görevlilerimiz büyük bir hassasiyetle çocuklarımızla yaz kursunu geçirirler.

Yaz kursları için gelen çocuklarla camilerimiz ve Kur’an kurslarımız adeta çiçek açıyor iye diyanet işleri başkanlığı camiler çiçek açacak sloganıyla kayıtları başlamıştı. Biz de bu sloganı çocukları karşılayacağımız sınıflarımızı süslerken pano yazısı olarak hazırladık.

Kursumuz çiçek açtı pano yazısı şablonunu sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Camilerimizden yükselen çocuk sesleriyle Kur’an kurslarımızın şenlendiren çocuk görüntüleriyle huzur dolu bir dönem geçirmenizi temenni ediyoruz.

Aşağıdaki pano yazı şablonu ile kursumuz çiçek açtı ya da kursumuzda çiçek açtı yazıları yazabilirsiniz.

Yorum yaz